-
Media: Liga Digi Sport, marți, 15:30, DGS 1
-
Media: Fotbal Club, marți, 19:30, DGS 1
Bozhidar Chorbadzhiyski (38) și Sergiu Buș (70) au marcat golurile cu care sibienii au scăpat de retrogradarea directă și vor merge la barajul de menținere/promovare, unde vor da peste FC Voluntari.
Gheorghe Mustață nu mai suportă rezultatele FCSB-ului: „Acest sezon, care este rușinea rușinilor, trebuie salvat„
În urma acestui rezultat, FCSB a ajuns la trei meciuri fără victorie și a încheiat sezonul pe locul 8. Parcursul din actualul sezon i-a dus la capătul răbdării pe fanii campioanei României, iar Gheorghe Mustață a răbufnit.
Liderul Peluzei Nord a fost extrem de dezamăgit de fotbaliștii folosiți de FCSB la Sibiu și le-a transmis că trebuie să plece de la echipă.
„Cei din această seară (n.r. luni seara) nu au ce căuta la echipa noastră. Ne-am săturat. Să nu cumva să nu câștige cele două meciuri de baraj. Dacă nu pot ei, ‘salvăm’ noi sezonul…





Mai multe ştiri
Neverosimil! Jucătorul Spaniei care n-a atins mingea în primele 30 de minute ale partidei cu Capul Verde
salariu de 25.000.000€ pentru starul dorit de Real Madrid
N-au înțeles nimic! Decizia lui Koeman din Olanda