-
Media: Liga Digisport, vineri, 19:30, DGS 1
-
Media: Digi Sport Special, vineri, 21:30, DGS 1
Caroline Wozniacki revine în tenis: „Mai am obiective de îndeplinit„
Galerie Foto
„Am fost departe de tenis în ultimii trei ani, acum vreau să compensez. Am devenit mamă, am doi copii frumoşi, sunt recunoscătoare pentru asta, dar mai am obiective de îndeplinit”, a spus daneza.
„Vreau să le arăt copiilor mei că îţi poţi urmări visele indiferent de vârstă sau rolul tău. Am decis, ca familie, că este timpul. Abia aştept să revin”, a menţionat aceasta pe Twitter.
Într-un articol pentru revista Vogue, Wozniacki, care pe 11 iulie va face 33 de ani, a spus că va începe la un turneu în Canada, în august, înainte de participarea la US Open (28 august – 10…





Mai multe ştiri
Live Text | Cehia – Mexic 0-0, ACUM, pe digisport.ro. Europenii mai speră la calificarea în fazele eliminatorii de la Cupa Mondială
La un an de la despărțire, ”Barbie din fotbal” a primit vestea cea mare și a spus ”DA”:
Gică Craioveanu: ”La FCSB nu există jucător ca el”