-
SuperLiga: FCSB – Botoșani, duminică, 20:30, DGS 1
-
Handbal: România – Ungaria, duminică, 19:00, DGS 1
Finanțatorul roș-albaștrilor nu a mai așteptat să se termine meciurile din acest an și a făcut deja planul pentru viitoarea perioadă de mercato.
Andrei Vlad, ca și plecat de la FCSB. Baeten și Panțîru, pe lista neagră
Milionarul a spus că Andrei Vlad (25 de ani) va pleca sigur de la campioana României. De fapt, portarului îi va expira contractul la 31 decembrie și nu i s-a mai propus un alt angajament.
Pe lista neagră a latifundiarului din Pipera se mai află doi jucători, doar soarta acestora nu este încă pecetluită. Becali nu prea a fost mulțumit de randamentul pe care l-au oferit până acum Ionuț Panțîru (28 de ani), dar și William Baeten (27 de ani).
Dacă Vlad este ca și plecat de la FCSB, Becali nu-și face probleme pentru că de la 1 ianuarie Lukas Zima, goalkeeeperul lui Petrolul, va intra în programul de pregătire pus la punct de…





Mai multe ştiri
Oficial | Denis Alibec a semnat!
Live Text | Capul Verde
LIVE BLOG Cupa Mondială 2026, ziua 16 | Norvegia – Franța și Uruguay