joi. iun. 25th, 2026

Mesajul ultrașilor de la CSA Steaua pentru conducerea clubului, după ce FCSB a primit acceptul să joace în Ghencea

Mesajul ultrașilor de la CSA Steaua pentru conducerea clubului, după ce FCSB a primit acceptul să joace în Ghencea

  • Fotbal: Farul – Sheriff Tiraspol, miercuri, 20:30, DGS 1

  • Media: Digi Sport Special, miercuri, 22:30, DGS 1

Ultrașii de la CSA Steaua, mesaj pentru conducerea clubului: ”Aveți două opțiuni”

După vestea că FCSB va disputa meciul cu Dinamo în Ghencea, reprezentanții facțiunii de suporteri AS47 le-au reamintit conducătorilor de la CSA Steaua că mai aveau o cerere din partea lor de închiriere a arenei în data de 22 iulie.

Dragi conducători Steliști,

În momentul de față aveți două opțiuni. Care sunt ambele pe masa voastră, în același timp, sub forma a două cereri clare.

Prima, în ordine cronologică, e din partea unor suporteri, a unor oameni de bună credință care și-au dat sufletul pentru Steaua încă dinainte de redeschiderea secției de fotbal.

A unor oameni care au răbdat ani întregi împotriva celor care se declarau Steaua, deși nu aveau nimic în comun cu onoarea, decența și seriozitatea Stelei.

A unor oameni care au îndurat 6 ani în…

Citeşte mai mult

Admin