Dum. iun. 28th, 2026

A lipsit din lotul României la EURO 2024 și a fost regretat. ”Le părea și lor rău. S-a simțit asta și pe teren”

A lipsit din lotul României la EURO 2024 și a fost regretat. ”Le părea și lor rău. S-a simțit asta și pe teren”

  • Media: Digi Sport Special, sâmbătă, 17:30, DGS 1

  • Media: Fotbal European, sâmbătă, 21:00, DGS 1

Cristi Manea, susținut de colegii și prietenii săi de la lotul național al României. ”Am vorbit cu Ianis, Drăguș, Coman, Alibec”

Vineri după-amiază, pe aeroport, Manea i-a atacat pe cei de la CFR Cluj pentru că nu l-au susținut pentru a putea prinde și el un loc în lotul României de la EURO 2024.

Internaționalul român a dezvăluit și ce i-au transmis prietenii și foștii săi colegi care au fost la turneul final.

”Am vorbit cu mai mulți. Cu Drăguș, cu Ianis, cu cine am copilărit. Cu Florinel. I-am felicitat. Cu Denis, cu Alibec. Am vorbit cu ei pe video.

Le părea și lor rău că nu am fost acolo.

Noi am fost de mult timp împreună și am fost uniți. S-a simțit asta și pe teren”, a spus Manea.

Setarile tale privind cookie-urile nu permit afisarea continutul din aceasta sectiune. Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser…

Citeşte mai mult

Admin